CDZT2RA7.5B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
CDZT2RA7.5B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDZT2RA7.5B
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 7.5V 100MW VMN2
Podatkovni listi: CDZT2RA7.5B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDZT2RA7.5B
Številka dela CDZT2RA7.5B Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE ZENER 7.5V 100MW VMN2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 702623 pcs Podatkovni list CDZT2RA7.5B.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 7.5V Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja VMN2 Serija -
Moč - maks 100mW Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SOD-923 Druga imena CDZT2RA7.5BCT
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Impedanca (Max) (Zzt) 30 Ohms natančen opis Zener Diode 7.5V 100mW ±2% Surface Mount VMN2
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 4V