CDZT2RA9.1B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
CDZT2RA9.1B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDZT2RA9.1B
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 9.1V 100MW VMN2
Podatkovni listi: CDZT2RA9.1B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
16000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDZT2RA9.1B
Številka dela CDZT2RA9.1B Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE ZENER 9.1V 100MW VMN2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1130735 pcs Podatkovni list CDZT2RA9.1B.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 9.1V Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja VMN2 Serija -
Moč - maks 100mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOD-923 Druga imena CDZT2RA9.1BTR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Impedanca (Max) (Zzt) 30 Ohms natančen opis Zener Diode 9.1V 100mW ±2% Surface Mount VMN2
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 6V