KDZVTR5.1B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KDZVTR5.1B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KDZVTR5.1B
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 5.1V 1W PMDU
Podatkovni listi: 1.KDZVTR5.1B.pdf2.KDZVTR5.1B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KDZVTR5.1B
Številka dela KDZVTR5.1B Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE ZENER 5.1V 1W PMDU Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 478864 pcs Podatkovni list 1.KDZVTR5.1B.pdf2.KDZVTR5.1B.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 5.1V Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja PMDU Serija -
Moč - maks 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOD-123F Druga imena KDZVTR5.1BTR
delovna temperatura 150°C Tip montaže Surface Mount
natančen opis Zener Diode 5.1V 1W Surface Mount PMDU Trenutna - povratna puščanja @ Vr 20µA @ 1V