KDZVTR8.2B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KDZVTR8.2B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KDZVTR8.2B
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka DIODE ZENER 8.2V 1W PMDU
Podatkovni listi: 1.KDZVTR8.2B.pdf2.KDZVTR8.2B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KDZVTR8.2B
Številka dela KDZVTR8.2B Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE ZENER 8.2V 1W PMDU Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 515609 pcs Podatkovni list 1.KDZVTR8.2B.pdf2.KDZVTR8.2B.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 8.2V Toleranca -
Paket naprave za dobavitelja PMDU Serija -
Moč - maks 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOD-123F Druga imena KDZVTR8.2BTR
delovna temperatura 150°C Tip montaže Surface Mount
natančen opis Zener Diode 8.2V 1W Surface Mount PMDU Trenutna - povratna puščanja @ Vr 20µA @ 5V