MCR100JZHF5110
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR100JZHF5110 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR100JZHF5110
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 511 OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: MCR100JZHF5110.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MCR100JZHF5110
Številka dela MCR100JZHF5110 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 511 OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4748 pcs Podatkovni list MCR100JZHF5110.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serija MCR Odpornost 511 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena RHM511BBTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 511 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film