MCR100JZHF5111
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR100JZHF5111 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCR100JZHF5111
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka RES SMD 5.11K OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: MCR100JZHF5111.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCR100JZHF5111
Številka dela MCR100JZHF5111 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis RES SMD 5.11K OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1378468 pcs Podatkovni list MCR100JZHF5111.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serija MCR Odpornost 5.11 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena RHM5.11KBBDKR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 5.11 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film