RB521CM-30T2R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB521CM-30T2R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RB521CM-30T2R
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 30V 100MA VMN2M
Podatkovni listi: 1.RB521CM-30T2R.pdf2.RB521CM-30T2R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
16000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RB521CM-30T2R
Številka dela RB521CM-30T2R Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE SCHOTTKY 30V 100MA VMN2M Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1573076 pcs Podatkovni list 1.RB521CM-30T2R.pdf2.RB521CM-30T2R.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 350mV @ 10mA Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja VMN2M Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, Flat Lead Druga imena RB521CM-30T2RTR
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 30V 100mA Surface Mount VMN2M Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 10V
Tok - Povprečni popravek (Io) 100mA Capacitance @ Vr, F -