RB521CS-30GT2RA
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
RB521CS-30GT2RA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RB521CS-30GT2RA
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 30V 100MA VMN2
Podatkovni listi: RB521CS-30GT2RA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RB521CS-30GT2RA
Številka dela RB521CS-30GT2RA Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis DIODE SCHOTTKY 30V 100MA VMN2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 763548 pcs Podatkovni list RB521CS-30GT2RA.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 350mV @ 10mA Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja VMN2 Hitrost Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOD-923 Delovna temperatura - spoj 150°C (Max)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 30V 100mA Surface Mount VMN2 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 10V
Tok - Povprečni popravek (Io) 100mA Capacitance @ Vr, F -