SML-020MLTT87
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SML-020MLTT87 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SML-020MLTT87
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka LED GREEN/RED CLEAR 1210 SMD
Podatkovni listi: SML-020MLTT87.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SML-020MLTT87
Številka dela SML-020MLTT87 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis LED GREEN/RED CLEAR 1210 SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 277790 pcs Podatkovni list SML-020MLTT87.pdf
Valovna dolžina - vrh 570nm Green, 660nm Red Valovna dolžina - prevladujoča -
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.2V Green, 1.75V Red Kotni kot -
Paket naprave za dobavitelja 1210 (3025 Metric) Velikost / dimenzija 3.00mm L x 2.50mm W
Serija SML-020 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena SML-020MLTT87MM
SML-020MLTT87MN
SML-020MLTT87NM
SML-020MLTT87NN
SML-020MLTT87PM
SML-020MLTT87PN
SML020MLTT87
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena 20mcd Green, 16mcd Red Preglednost objektiva Clear
Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 2.30mm x 2.10mm Barva objektiva Colorless
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina (maks.) 1.50mm
Lastnosti - natančen opis Green, Red LED Indication - Discrete 2.2V Green, 1.75V Red 1210 (3225 Metric)
Tok - preskus 20mA Green, 20mA Red Konfiguracija Independent