SML-020MYTT87
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
SML-020MYTT87 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SML-020MYTT87
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka LED GREEN/YELLOW CLEAR 1210 SMD
Podatkovni listi: SML-020MYTT87.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SML-020MYTT87
Številka dela SML-020MYTT87 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis LED GREEN/YELLOW CLEAR 1210 SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 256714 pcs Podatkovni list SML-020MYTT87.pdf
Valovna dolžina - vrh 570nm Green, 585nm Yellow Valovna dolžina - prevladujoča -
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.2V Green, 2.1V Yellow Kotni kot -
Paket naprave za dobavitelja 1210 (3025 Metric) Velikost / dimenzija 3.00mm L x 2.50mm W
Serija SML-020 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena 511-1282-6
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Millicandela Ocena 20mcd Green, 6.3mcd Yellow Preglednost objektiva Clear
Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 2.30mm x 2.10mm Barva objektiva Colorless
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina (maks.) 1.50mm
Lastnosti - natančen opis Green, Yellow LED Indication - Discrete 2.2V Green, 2.1V Yellow 1210 (3225 Metric)
Tok - preskus 20mA Green, 20mA Yellow Konfiguracija Independent