TCFGA1C225M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LAPIS Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCFGA1C225M8R
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka CAP TANT 2.2UF 20% 16V 1206
Podatkovni listi: 1.TCFGA1C225M8R.pdf2.TCFGA1C225M8R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TCFGA1C225M8R
Številka dela TCFGA1C225M8R Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis CAP TANT 2.2UF 20% 16V 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5417 pcs Podatkovni list 1.TCFGA1C225M8R.pdf2.TCFGA1C225M8R.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TCFG Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca A Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Lastnosti Fail Safe with Built-in Fuse
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 2.2µF