TCFGA1C475M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCFGA1C475M8R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCFGA1C475M8R
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka CAP TANT 4.7UF 16V 20% 1206
Podatkovni listi: 1.TCFGA1C475M8R.pdf2.TCFGA1C475M8R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TCFGA1C475M8R
Številka dela TCFGA1C475M8R Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis CAP TANT 4.7UF 16V 20% 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5807 pcs Podatkovni list 1.TCFGA1C475M8R.pdf2.TCFGA1C475M8R.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TCFG Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 511-1485-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Lastnosti Fail Safe with Built-in Fuse Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 4.7µF