TCP0J106M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCP0J106M8R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCP0J106M8R
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka CAP TANT 10UF 6.3V 20% 0805
Podatkovni listi: TCP0J106M8R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCP0J106M8R
Številka dela TCP0J106M8R Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis CAP TANT 10UF 6.3V 20% 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 518558 pcs Podatkovni list TCP0J106M8R.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija TC Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 511-1447-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Koda proizvajalca P Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 8.3 Ohm
natančen opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 0805 (2012 Metric) 8.3 Ohm Zmogljivost 10µF