TCP0J156M8R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
TCP0J156M8R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCP0J156M8R
Proizvajalec / znamka: LAPIS Semiconductor
Opis izdelka CAP TANT 15UF 6.3V 20% 0805
Podatkovni listi: TCP0J156M8R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCP0J156M8R
Številka dela TCP0J156M8R Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis CAP TANT 15UF 6.3V 20% 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 333130 pcs Podatkovni list TCP0J156M8R.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija TC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 511-1448-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Koda proizvajalca P Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 7.7 Ohm
natančen opis 15µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 0805 (2012 Metric) 7.7 Ohm Zmogljivost 15µF