FGL.5K.320.CYMC20
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FGL.5K.320.CYMC20
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN INLINE PLUG 20SKT CRIMP
Podatkovni listi: FGL.5K.320.CYMC20.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 133 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 133 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FGL.5K.320.CYMC20
Številka dela FGL.5K.320.CYMC20 Proizvajalec LEMO
Opis CONN INLINE PLUG 20SKT CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 133 pcs Podatkovni list FGL.5K.320.CYMC20.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Brass, Chrome Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija 5K
RoHS Status Bulk delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Število pozicij 20 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca FGL.5K.320.CYMC20 Velik premer dobavljen 320
Lastnosti Shielded Razširjen opis 20 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Opis CONN INLINE PLUG 20SKT CRIMP Trenutna ocena 10A