FGL0.50RD
TechflexTechflex
FGL0.50RD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FGL0.50RD
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1/2" X 100' RED
Podatkovni listi: 1.FGL0.50RD.pdf2.FGL0.50RD.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 760 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 760 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FGL0.50RD
Številka dela FGL0.50RD Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1/2" X 100' RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 760 pcs Podatkovni list 1.FGL0.50RD.pdf2.FGL0.50RD.pdf
Premer - Debelina stene 0.010" (0.25mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Insultherm® Tru-Fit delovna temperatura -70°C ~ 650°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL VW-1
Material Fiberglass, Acrylic Coated, Halogen Free Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Zaščita tekočin - Dolžina 100' (30.48m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita Heat Resistant
Lastnosti Clean Cut, Solvent Resistant Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.500" (12.70mm)
Premer - znotraj, razširjen 0.524" (13.31mm) Barva Red