FHG.2B.306.CLAD82Z
pregled izdelka
Številka dela: FHG.2B.306.CLAD82Z
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: FHG.2B.306.CLAD82Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FHG.2B.306.CLAD82Z
Številka dela FHG.2B.306.CLAD82Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4691 pcs Podatkovni list FHG.2B.306.CLAD82Z.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 306 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 2B
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 6
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 12A Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FHG.2B.306.CLAD92
FHG.2B.306.CLAD92
Proizvajalci: LEMO
Opis: CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Na zalogi: 5742 pcs
Prenesi: FHG.2B.306.CLAD92.pdf
RFQ
FHG.2B.306.CLAD82
FHG.2B.306.CLAD82
Proizvajalci: LEMO