FHG.2B.306.CLAD99
pregled izdelka
Številka dela: FHG.2B.306.CLAD99
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: FHG.2B.306.CLAD99.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FHG.2B.306.CLAD99
Številka dela FHG.2B.306.CLAD99 Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3981 pcs Podatkovni list FHG.2B.306.CLAD99.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 306 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 2B
Pakiranje Bulk Usmerjenost G
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 6
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 12A Kontaktni material Brass
Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome