FHL.1K.308.CYMC45Z
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FHL.1K.308.CYMC45Z
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 8POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: FHL.1K.308.CYMC45Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FHL.1K.308.CYMC45Z
Številka dela FHL.1K.308.CYMC45Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG FMALE 8POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5199 pcs Podatkovni list FHL.1K.308.CYMC45Z.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 308 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 1K
Pakiranje Bulk Usmerjenost L
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 8
Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena 5A Kontaktni material Bronze
Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome