FHL.2B.310.CYMD92Z
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FHL.2B.310.CYMD92Z
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN R/A PLUG
Podatkovni listi: FHL.2B.310.CYMD92Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije FHL.2B.310.CYMD92Z
Številka dela FHL.2B.310.CYMD92Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN R/A PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5519 pcs Podatkovni list FHL.2B.310.CYMD92Z.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 310 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 2B
Pakiranje Bulk Usmerjenost L
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 10
Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Trenutna ocena 8A Kontaktni material Bronze
Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome