PCA.0S.304.CLLC32Z
pregled izdelka
Številka dela: PCA.0S.304.CLLC32Z
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN CIRC RCPT 4POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PCA.0S.304.CLLC32Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PCA.0S.304.CLLC32Z
Številka dela PCA.0S.304.CLLC32Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC RCPT 4POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4353 pcs Podatkovni list PCA.0S.304.CLLC32Z.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 304 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 0S
Pakiranje Bulk Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 4
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena 7A Kontaktni material Brass, Bronze
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets and Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla 0.087" ~ 0.126" (2.20mm ~ 3.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome