PCA.0S.304.CLLC44Z
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCA.0S.304.CLLC44Z
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN CIRC RCPT 4POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PCA.0S.304.CLLC44Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PCA.0S.304.CLLC44Z
Številka dela PCA.0S.304.CLLC44Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN CIRC RCPT 4POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4541 pcs Podatkovni list PCA.0S.304.CLLC44Z.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 304 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 0S
Pakiranje Bulk Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 4
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 7A
Kontaktni material Brass, Bronze Končna debelina - parjenje -
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets and Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.146" ~ 0.173" (3.70mm ~ 4.40mm)