PHB.0B.304.CLLD42Z
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PHB.0B.304.CLLD42Z
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PHB.0B.304.CLLD42Z.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PHB.0B.304.CLLD42Z
Številka dela PHB.0B.304.CLLD42Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5430 pcs Podatkovni list PHB.0B.304.CLLD42Z.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 304 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 0B
Pakiranje Bulk Usmerjenost B
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 4
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 7A Kontaktni material Bronze
Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome