PHB.0B.304.CLLD52
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PHB.0B.304.CLLD52
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PHB.0B.304.CLLD52.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PHB.0B.304.CLLD52
Številka dela PHB.0B.304.CLLD52 Proizvajalec LEMO
Opis CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4393 pcs Podatkovni list PHB.0B.304.CLLD52.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 304 Shell material Brass
Shell Finish Chrome Serija 0B
Pakiranje Bulk Usmerjenost B
delovna temperatura -55°C ~ 250°C Število pozicij 4
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena 7A Kontaktni material Bronze
Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Silver
Odpiranje kabla 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Material backshell, Plating Brass, Chrome
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PHB.0B.304.CLLD42Z
PHB.0B.304.CLLD42Z
Proizvajalci: LEMO
Opis: CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
Na zalogi: 5430 pcs
Prenesi: PHB.0B.304.CLLD42Z.pdf
RFQ
PHB.0B.305.CLLD52
PHB.0B.305.CLLD52
Proizvajalci: LEMO
Opis: CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Na zalogi: 4595 pcs
Prenesi: PHB.0B.305.CLLD52.pdf
RFQ
PHB.0B.304.CLLD52Z
PHB.0B.304.CLLD52Z