SAN.M10.GLC.6J
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SAN.M10.GLC.6J
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka PLUG INLINE
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SAN.M10.GLC.6J
Številka dela SAN.M10.GLC.6J Proizvajalec LEMO
Opis PLUG INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5657 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi M10 Shell material Sulfone
Shell Finish - Serija SP
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -50°C ~ 170°C Število pozicij 10
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Trenutna ocena 4.2A Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Gray, Yellow
Odpiranje kabla 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Material backshell, Plating Sulfone