SAN.M13.GLA.5GZ
LEMOLEMO
LEMO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SAN.M13.GLA.5GZ
Proizvajalec / znamka: LEMO
Opis izdelka CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: SAN.M13.GLA.5GZ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SAN.M13.GLA.5GZ
Številka dela SAN.M13.GLA.5GZ Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4763 pcs Podatkovni list SAN.M13.GLA.5GZ.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi M13 Shell material Sulfone
Shell Finish - Serija SP
Pakiranje Bulk Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -50°C ~ 170°C Število pozicij 13
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Ingress Protection IP50 - Dust Protected Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Trenutna ocena 4A Kontaktni material -
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Gray
Odpiranje kabla 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm) Material backshell, Plating Sulfone
Aplikacije Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SAN.M13.BLA.6BZ
SAN.M13.BLA.6BZ
Proizvajalci: LEMO
Opis: CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP