EXSN2.4HWRSM
pregled izdelka
Številka dela: EXSN2.4HWRSM
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies - Antennas
Opis izdelka RF ANT 2.4GHZ WHIP STR RP-SMA ML
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije EXSN2.4HWRSM
Številka dela EXSN2.4HWRSM Proizvajalec Laird Technologies - Antennas
Opis RF ANT 2.4GHZ WHIP STR RP-SMA ML Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5309 pcs Podatkovni list
VSWR - Prekinitev Connector, RP-SMA Male
Serija EXS Povratna izguba -
Pakiranje Bulk Število pasov 1
Tip montaže Connector Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Višina (maks.) - Gain -
Frekvenčni razpon - Skupina frekvenc UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Frekvenca (sredina / pas) 2.4GHz Lastnosti -
natančen opis 2.4GHz Whip, Straight RF Antenna Connector, RP-SMA Male Connector Mount Aplikacije -