28B0773-050
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0773-050 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 28B0773-050
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka FERRITE CORE 141 OHM SOLID
Podatkovni listi: 1.28B0773-050.pdf2.28B0773-050.pdf3.28B0773-050.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
660 pcs
1320 pcs
5280 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 28B0773-050
Številka dela 28B0773-050 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FERRITE CORE 141 OHM SOLID Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 242517 pcs Podatkovni list 1.28B0773-050.pdf2.28B0773-050.pdf3.28B0773-050.pdf
Tip Round Serija 28
Ocene - Zunanja dimenzija 0.773" W x 0.515" H (19.64mm x 13.10mm)
Druga imena 240-2497
28B0773050
Tip montaže Free Hanging
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material 28
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Dolžina 0.500" (12.70mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja dimenzija 0.458" W x 0.201" H (11.64mm x 5.10mm)
Impedanca @ Pogostost 141 Ohm @ 100MHz natančen opis Solid Free Hanging Ferrite Core 141 Ohm @ 100MHz ID 0.458" W x 0.201" H (11.64mm x 5.10mm) OD 0.773" W x 0.515" H (19.64mm x 13.10mm) Length 0.500" (12.70mm)