28B0870-000
Laird TechnologiesLaird Technologies
28B0870-000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 28B0870-000
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka FERRITE CORE 85 OHM SOLID
Podatkovni listi: 1.28B0870-000.pdf2.28B0870-000.pdf3.28B0870-000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1584 pcs
6336 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 28B0870-000
Številka dela 28B0870-000 Proizvajalec Laird Technologies
Opis FERRITE CORE 85 OHM SOLID Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 408081 pcs Podatkovni list 1.28B0870-000.pdf2.28B0870-000.pdf3.28B0870-000.pdf
Tip Round Serija 28
Ocene - Zunanja dimenzija 0.870" Dia (22.10mm)
Druga imena 240-2312
28B0870000
Tip montaže Free Hanging
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material 28
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Dolžina 0.250" (6.35mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja dimenzija 0.540" Dia (13.72mm)
Impedanca @ Pogostost 85 Ohm @ 100MHz natančen opis Solid Free Hanging Ferrite Core 85 Ohm @ 100MHz ID 0.540" Dia (13.72mm) OD 0.870" Dia (22.10mm) Length 0.250" (6.35mm)