4131AB51K01180
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4131AB51K01180
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka GK NICU NRS PU V0 BELL
Podatkovni listi: 4131AB51K01180.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
76 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4131AB51K01180
Številka dela 4131AB51K01180 Proizvajalec Laird Technologies
Opis GK NICU NRS PU V0 BELL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18648 pcs Podatkovni list 4131AB51K01180.pdf
Premer 0.500" (12.70mm) Tip Fabric Over Foam
Oblika Bell Serija -
Obloga - Debelina - Obloga -
delovna temperatura - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina 11.800" (299.72mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 0.142" (3.60mm) Metoda pritrditve -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4131PA51G00230
4131PA51G00230
Proizvajalci: Laird Technologies
Opis: GK NICU NRSG PU V0 BELL
Na zalogi: 100648 pcs
Prenesi: 4131PA51G00230.pdf
RFQ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN BNC JACK R/A 75 OHM PCB