4131PA51G00137
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4131PA51G00137
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka GK NICU NRSG PU V0 BELL
Podatkovni listi: 4131PA51G00137.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
682 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4131PA51G00137
Številka dela 4131PA51G00137 Proizvajalec Laird Technologies
Opis GK NICU NRSG PU V0 BELL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81913 pcs Podatkovni list 4131PA51G00137.pdf
Premer 0.500" (12.70mm) Tip Fabric Over Foam
Oblika Bell Serija -
Obloga - Debelina - Obloga -
delovna temperatura - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina 1.370" (34.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 0.142" (3.60mm) Metoda pritrditve Adhesive