4208FJ51K02950
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4208FJ51K02950
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka IO NICU NRS PU V0 REC
Podatkovni listi: 4208FJ51K02950.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
38 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4208FJ51K02950
Številka dela 4208FJ51K02950 Proizvajalec Laird Technologies
Opis IO NICU NRS PU V0 REC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9913 pcs Podatkovni list 4208FJ51K02950.pdf
Premer 0.394" (10.00mm) Tip Fabric Over Foam
Oblika Rectangle Serija -
Obloga - Debelina - Obloga -
delovna temperatura - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina 29.500" (749.30mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 1.000" (25.40mm) Metoda pritrditve -