4208GQ51H00938
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4208GQ51H00938
Proizvajalec / znamka: Laird Technologies
Opis izdelka IO NICU PTAFG PU V0 REC
Podatkovni listi: 1.4208GQ51H00938.pdf2.4208GQ51H00938.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
123 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4208GQ51H00938
Številka dela 4208GQ51H00938 Proizvajalec Laird Technologies
Opis IO NICU PTAFG PU V0 REC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32482 pcs Podatkovni list 1.4208GQ51H00938.pdf2.4208GQ51H00938.pdf
Premer 0.394" (10.00mm) Tip Fabric Over Foam
Oblika Rectangle Serija -
Obloga - Debelina - Obloga -
delovna temperatura - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina 9.380" (238.25mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 1.000" (25.40mm) Metoda pritrditve -