10X-CBSP-1.5X2.5X0.335
pregled izdelka
Številka dela: 10X-CBSP-1.5X2.5X0.335
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 10X-CBSP-1.5X2.5X0.335--10X186--
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10X-CBSP-1.5X2.5X0.335
Številka dela 10X-CBSP-1.5X2.5X0.335 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 10X-CBSP-1.5X2.5X0.335--10X186-- Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 7824 pcs Podatkovni list
Širina - na splošno 1.500" (38.10mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 10-CBS
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 2.500" (63.50mm) Višina - na splošno 0.335" (8.51mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount