10X-CBSP-1.75X3.0X0.335
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10X-CBSP-1.75X3.0X0.335
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 10X-CBSP-1.75X3.0X0.335--10X168-
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
35 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10X-CBSP-1.75X3.0X0.335
Številka dela 10X-CBSP-1.75X3.0X0.335 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 10X-CBSP-1.75X3.0X0.335--10X168- Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 6615 pcs Podatkovni list
Širina - na splošno 1.750" (44.45mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 10-CBS
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 3.000" (76.20mm) Višina - na splošno 0.335" (8.51mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount