21-CBSFN-2.75X7.75
pregled izdelka
Številka dela: 21-CBSFN-2.75X7.75
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 21-CBSFN-2.75X7.75--21S305--CIRC
Podatkovni listi: 21-CBSFN-2.75X7.75.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 21-CBSFN-2.75X7.75
Številka dela 21-CBSFN-2.75X7.75 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 21-CBSFN-2.75X7.75--21S305--CIRC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3988 pcs Podatkovni list 21-CBSFN-2.75X7.75.pdf
Širina - na splošno 2.750" (69.85mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 7.750" (196.85mm) Višina - na splošno 0.225" (5.72mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 7.750" (196.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole