21-CBSFNSV-2.0X2.0X0.225
pregled izdelka
Številka dela: 21-CBSFNSV-2.0X2.0X0.225
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 21-CBSFNSV-2.0X2.0X0.225--21S295
Podatkovni listi: 21-CBSFNSV-2.0X2.0X0.225.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 21-CBSFNSV-2.0X2.0X0.225
Številka dela 21-CBSFNSV-2.0X2.0X0.225 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 21-CBSFNSV-2.0X2.0X0.225--21S295 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 6131 pcs Podatkovni list 21-CBSFNSV-2.0X2.0X0.225.pdf
Širina - na splošno 2.000" (50.80mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 2.000" (50.80mm) Višina - na splošno 0.225" (5.72mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole