24-CBSA-1.25X1.75X0.2
pregled izdelka
Številka dela: 24-CBSA-1.25X1.75X0.2
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 24 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Podatkovni listi: 24-CBSA-1.25X1.75X0.2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
27 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 24-CBSA-1.25X1.75X0.2
Številka dela 24-CBSA-1.25X1.75X0.2 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 24 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY - Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5217 pcs Podatkovni list 24-CBSA-1.25X1.75X0.2.pdf
Širina - na splošno 1.250" (31.75mm) Prezračevanje Non-Vented
Tip Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Tip montaže Surface Mount, Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - na splošno 1.750" (44.45mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - na splošno 0.200" (5.08mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 1.750" (44.45mm) Non-Vented Surface Mount, Through Hole