24-CBSA-1.25X1.75X0.3
pregled izdelka
Številka dela: 24-CBSA-1.25X1.75X0.3
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 24-CBSA-1.25X1.75X0.3--24S319--C
Podatkovni listi: 24-CBSA-1.25X1.75X0.3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 24-CBSA-1.25X1.75X0.3
Številka dela 24-CBSA-1.25X1.75X0.3 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 24-CBSA-1.25X1.75X0.3--24S319--C Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5373 pcs Podatkovni list 24-CBSA-1.25X1.75X0.3.pdf
Širina - na splošno 1.250" (31.75mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 1.750" (44.45mm) Višina - na splošno 0.300" (7.62mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 1.750" (44.45mm) Vent Holes in Pattern Through Hole