8-25FSC-BD-16
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
8-25FSC-BD-16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8-25FSC-BD-16
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka COPPER BERYLLIUM FINGERSTOCK EMI
Podatkovni listi: 8-25FSC-BD-16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8-25FSC-BD-16
Številka dela 8-25FSC-BD-16 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis COPPER BERYLLIUM FINGERSTOCK EMI Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12465 pcs Podatkovni list 8-25FSC-BD-16.pdf
Premer 0.250" (6.35mm) Tip Fingerstock
Oblika - Serija -
Obloga - Debelina - Obloga -
Druga imena 1798-1005 delovna temperatura -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Beryllium Copper
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina 16.00" (406.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.080" (2.03mm)
Metoda pritrditve -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
8-25FSC-SN-16
8-25FSC-SN-16
Proizvajalci: Leader Tech Inc.
Opis: 0.08 X 0.25 SN 16--FOLDED SERIES
Na zalogi: 4148 pcs
Prenesi: 8-25FSC-SN-16.pdf
RFQ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: ANVIL
Na zalogi: 500 pcs
Prenesi: 8-240693-4.pdf
RFQ
Opis: ANVIL
Na zalogi: 504 pcs
Prenesi: 8-240693-5.pdf
Na zalogi: 527 pcs
Opis: 2P MRPK CONN_BK/WE
Na zalogi: 176028 pcs
Na zalogi: 491 pcs
8-25FSC-BD-400
8-25FSC-BD-400
Proizvajalci: Leader Tech Inc.
Opis: 0.08 X 0.25 BD 400--FOLDED SERIE
Na zalogi: 826 pcs
Prenesi: 8-25FSC-BD-400.pdf
Opis: CT P/HDR ASSY V 4P W/KINK RED
8-2417T
8-2417T
Proizvajalci: VCC (Visual Communications Company)
Opis: LAMP INCAND RT-1 BI-PIN 12V
Prenesi: 8-2417T.pdf
Na zalogi: 506 pcs
Opis: AMP MONO-SHAPE II 2 POS TAB
Prenesi:
Opis: DIRECT MOUNT CARD EDGE CONN.,
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika