8-25FSC-BD-400
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8-25FSC-BD-400
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 0.08 X 0.25 BD 400--FOLDED SERIE
Podatkovni listi: 8-25FSC-BD-400.pdf
Stanje zalog 826 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 826 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8-25FSC-BD-400
Številka dela 8-25FSC-BD-400 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 0.08 X 0.25 BD 400--FOLDED SERIE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 826 pcs Podatkovni list 8-25FSC-BD-400.pdf
Premer 0.250" (6.35mm) Tip Fingerstock
Oblika - Serija -
Obloga - Debelina - Obloga Unplated
delovna temperatura -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina 33.33' (10.16m)
Višina 0.080" (2.03mm) Metoda pritrditve Adhesive