ANT-2.4-CN-N
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-CN-N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ANT-2.4-CN-N
Proizvajalec / znamka: Linx Technologies
Opis izdelka RF ANT 2.4GHZ CORNER REFL CABLE
Podatkovni listi: ANT-2.4-CN-N.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ANT-2.4-CN-N
Številka dela ANT-2.4-CN-N Proizvajalec Linx Technologies
Opis RF ANT 2.4GHZ CORNER REFL CABLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4626 pcs Podatkovni list ANT-2.4-CN-N.pdf
VSWR 1.5 Prekinitev Cable (221mm) - N
Serija CN Povratna izguba -
Moč - maks 100W Pakiranje Bulk
Število pasov 1 Tip montaže Bracket Mount
Ingress Protection - Višina (maks.) 14.200" (360.68mm)
Gain 10.5dB Frekvenčni razpon 2.4GHz ~ 2.483GHz
Skupina frekvenc UHF (2 GHz ~ 3 GHz) Frekvenca (sredina / pas) 2.4GHz
Lastnosti - natančen opis 2.4GHz Corner Reflector RF Antenna 2.4GHz ~ 2.483GHz 10.5dB Cable (221mm) - N Bracket Mount