ANT-2.4-CW-HW-SMA
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-CW-HW-SMA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ANT-2.4-CW-HW-SMA
Proizvajalec / znamka: Linx Technologies
Opis izdelka RF ANT 2.4GHZ WHIP STR SMA MALE
Podatkovni listi: ANT-2.4-CW-HW-SMA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ANT-2.4-CW-HW-SMA
Številka dela ANT-2.4-CW-HW-SMA Proizvajalec Linx Technologies
Opis RF ANT 2.4GHZ WHIP STR SMA MALE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12507 pcs Podatkovni list ANT-2.4-CW-HW-SMA.pdf
VSWR 2 Prekinitev Connector, SMA Male
Serija HW Povratna izguba -
Pakiranje Bulk Druga imena ANT24CWHWSMA
Število pasov 1 Tip montaže Connector Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Višina (maks.) 4.724" (120.00mm) Gain 3.2dBi
Frekvenčni razpon 2.3GHz ~ 2.6GHz Skupina frekvenc UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Frekvenca (sredina / pas) 2.4GHz Lastnosti -
natančen opis 2.4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Whip, Straight RF Antenna 2.3GHz ~ 2.6GHz 3.2dBi Connector, SMA Male Connector Mount Aplikacije Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™