ANT-2.4-USP
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-USP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ANT-2.4-USP
Proizvajalec / znamka: Linx Technologies
Opis izdelka RF ANT 2.4GHZ CHIP SOLDER SMD
Podatkovni listi: ANT-2.4-USP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ANT-2.4-USP
Številka dela ANT-2.4-USP Proizvajalec Linx Technologies
Opis RF ANT 2.4GHZ CHIP SOLDER SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83778 pcs Podatkovni list ANT-2.4-USP.pdf
VSWR 1.9 Prekinitev Solder
Serija µSplatch™ Povratna izguba -
Pakiranje Tray Druga imena ANT24USP
Število pasov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Višina (maks.) 0.062" (1.57mm) Gain 3.8dBi
Frekvenčni razpon 2.37GHz ~ 2.54GHz Skupina frekvenc UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Frekvenca (sredina / pas) 2.4GHz Lastnosti -
natančen opis 2.4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Chip RF Antenna 2.37GHz ~ 2.54GHz 3.8dBi Solder Surface Mount Aplikacije Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™