ANT-2.4-WRT-MON-SMA
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-WRT-MON-SMA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ANT-2.4-WRT-MON-SMA
Proizvajalec / znamka: Linx Technologies
Opis izdelka RF ANT 2.4GHZ DOME CABLE PAN MT
Podatkovni listi: ANT-2.4-WRT-MON-SMA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ANT-2.4-WRT-MON-SMA
Številka dela ANT-2.4-WRT-MON-SMA Proizvajalec Linx Technologies
Opis RF ANT 2.4GHZ DOME CABLE PAN MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9515 pcs Podatkovni list ANT-2.4-WRT-MON-SMA.pdf
VSWR 1.9 Prekinitev Cable (216mm) - SMA Male
Serija WRT-MON Povratna izguba -
Pakiranje Bulk Število pasov 1
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Višina (maks.) 1.063" (27.00mm)
Gain 0.8dBi Frekvenčni razpon 2.4GHz ~ 2.5GHz
Skupina frekvenc UHF (2 GHz ~ 3 GHz) Frekvenca (sredina / pas) 2.4GHz
Lastnosti - natančen opis 2.4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Dome RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 0.8dBi Cable (216mm) - SMA Male Panel Mount