ANT-433-CW-HW-SMA
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-433-CW-HW-SMA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ANT-433-CW-HW-SMA
Proizvajalec / znamka: Linx Technologies
Opis izdelka RF ANT 433MHZ WHIP STR SMA MALE
Podatkovni listi: ANT-433-CW-HW-SMA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ANT-433-CW-HW-SMA
Številka dela ANT-433-CW-HW-SMA Proizvajalec Linx Technologies
Opis RF ANT 433MHZ WHIP STR SMA MALE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11293 pcs Podatkovni list ANT-433-CW-HW-SMA.pdf
VSWR 2 Prekinitev Connector, SMA Male
Serija HW Povratna izguba -
Pakiranje Bulk Število pasov 1
Tip montaže Connector Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Višina (maks.) 4.724" (120.00mm)
Gain 0dBi Frekvenčni razpon 418MHz ~ 448MHz
Skupina frekvenc UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Frekvenca (sredina / pas) 433MHz
Lastnosti - natančen opis 433MHz Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems Whip, Straight RF Antenna 418MHz ~ 448MHz 0dBi Connector, SMA Male Connector Mount