ANT-433-CW-HW
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-433-CW-HW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ANT-433-CW-HW
Proizvajalec / znamka: Linx Technologies
Opis izdelka RF ANT 433MHZ WHIP STR RP-SMA ML
Podatkovni listi: ANT-433-CW-HW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ANT-433-CW-HW
Številka dela ANT-433-CW-HW Proizvajalec Linx Technologies
Opis RF ANT 433MHZ WHIP STR RP-SMA ML Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12390 pcs Podatkovni list ANT-433-CW-HW.pdf
VSWR 2 Prekinitev Connector, RP-SMA Male
Serija HW Povratna izguba -
Pakiranje Bulk Druga imena ANT433CWHW
Število pasov 1 Tip montaže Connector Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Višina (maks.) 4.724" (120.00mm) Gain 0dBi
Frekvenčni razpon 418MHz ~ 448MHz Skupina frekvenc UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Frekvenca (sredina / pas) 433MHz Lastnosti -
natančen opis 433MHz Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems Whip, Straight RF Antenna 418MHz ~ 448MHz 0dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount Aplikacije Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems
Vrsta antene Whip, Straight
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ANT-418-YG5-N
ANT-418-YG5-N
Proizvajalci: Linx Technologies
Opis: RF ANT 418MHZ YAGI N FEM BRKT MT
Na zalogi: 4643 pcs
Prenesi: ANT-418-YG5-N.pdf
RFQ
ANT-433-CW-HWR-RPS
ANT-433-CW-HWR-RPS
Opis: RF ANT 433MHZ WHIP TILT RP-SMA
Na zalogi: 9468 pcs
Prenesi: ANT-433-CW-HWR-RPS.pdf
RFQ
ANT-433-CW-QW
ANT-433-CW-QW
Opis: RF ANT 433MHZ WHIP STR RP-SMA ML
Prenesi: ANT-433-CW-QW.pdf
ANT-433-CW-HWR-SMA
ANT-433-CW-HWR-SMA
Opis: RF ANT 433MHZ WHIP TILT SMA MALE