CSI-RGFE-200-UFFR-B
Linx TechnologiesLinx Technologies
CSI-RGFE-200-UFFR-B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSI-RGFE-200-UFFR-B
Proizvajalec / znamka: Linx Technologies
Opis izdelka CBL ASSY RP-SMA-UMCC 7.874"
Podatkovni listi: CSI-RGFE-200-UFFR-B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSI-RGFE-200-UFFR-B
Številka dela CSI-RGFE-200-UFFR-B Proizvajalec Linx Technologies
Opis CBL ASSY RP-SMA-UMCC 7.874" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19585 pcs Podatkovni list CSI-RGFE-200-UFFR-B.pdf
Style RP-SMA to UMCC Serija -
delovna temperatura - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Dolžina 7.874" (200.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 50 Ohms
Spol Female to Male Frekvenca - maks 3GHz
Lastnosti - natančen opis Cable Assembly Coaxial RP-SMA to UMCC Female to Male 1.13mm OD Coaxial Cable 7.874" (200.00mm)
Barva Gray Vrsta kabla 1.13mm OD Coaxial Cable
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CSI-RGFE-200-UFFR
CSI-RGFE-200-UFFR
Proizvajalci: Linx Technologies
Opis: CBL ASSY RP-SMA-UMCC 7.874"