CSI-RGFI-100-UFFR
Linx TechnologiesLinx Technologies
CSI-RGFI-100-UFFR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSI-RGFI-100-UFFR
Proizvajalec / znamka: Linx Technologies
Opis izdelka CBL ASSY RP-SMA-UMCC 3.937"
Podatkovni listi: CSI-RGFI-100-UFFR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSI-RGFI-100-UFFR
Številka dela CSI-RGFI-100-UFFR Proizvajalec Linx Technologies
Opis CBL ASSY RP-SMA-UMCC 3.937" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18634 pcs Podatkovni list CSI-RGFI-100-UFFR.pdf
Style RP-SMA to UMCC Serija -
delovna temperatura - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Dolžina 3.937" (100.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 50 Ohms
Spol Female to Male Frekvenca - maks 3GHz
Lastnosti - natančen opis Cable Assembly Coaxial RP-SMA to UMCC Female to Male 1.13mm OD Coaxial Cable 3.937" (100.00mm)
Barva Gray Vrsta kabla 1.13mm OD Coaxial Cable