TXE-433-KH2
Linx TechnologiesLinx Technologies
TXE-433-KH2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TXE-433-KH2
Proizvajalec / znamka: Linx Technologies
Opis izdelka TRANSMITTER RF 433MHZ SMT
Podatkovni listi: TXE-433-KH2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TXE-433-KH2
Številka dela TXE-433-KH2 Proizvajalec Linx Technologies
Opis TRANSMITTER RF 433MHZ SMT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5914 pcs Podatkovni list TXE-433-KH2.pdf
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.2 V Serija KH2
Moč - izhod -4dBm ~ 4dBm Pakiranje Tube
Paket / primer 24-SMD Module Druga imena TXE433KH2
delovna temperatura -30°C ~ 70°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija ali protokol ASK, OOK Velikost pomnilnika -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 433.92MHz
Lastnosti Built-in Remote Control Encoder natančen opis RF Transmitter ASK, OOK 433.92MHz -4dBm ~ 4dBm PCB, Surface Mount Antenna 24-SMD Module
Hitrost prenosa podatkov (Max) - Podatkovni vmesnik PCB, Surface Mount
Tok - oddajanje 1.5mA Aplikacije Garage Openers, RKE, Security Alarms